postheadericon Płatności gmailem

Płatności gmailem banki kredyty zadłużenia Internet nie jest przyszłością. Internet jest teraźniejszością. Otóż to co dzieje się teraz ma ogromny wpływ na to co będzie działo się w niedalekiej oraz dalekiej przyszłości.

Dlatego tak wiele nowoczesnych aspektów związanych z internetem czy elektroniką może nas dziwić. Jednak to co wprowadziła wyszukiwarka gogle budzi powszechne zainteresowanie. Konta internetowe mogą być z tym skorelowane.

Google – wyszukiwarka , która ma największą oglądalność na całym świecie, podbija rynek i serca wszystkich ludzi na świecie. Jeżeli chcemy cokolwiek znaleźć w internecie to oczywiście w pierwszej kolejności zaglądamy do gogle.pl. Funkcjonalności jakie są związane z owa wyszukiwarką poszerzają się z miesiąca na miesiąc. Władze firmy cały czas inwestują w innowacyjne technologie aby sprostać naszym wygórowanym wymaganiom. Dzisiaj powstał innowacyjny koncept odnośnie płatności droga e – mailowa.

Otóż osoba wysyłająca maila będzie mogła wraz z nim wysłać do odbiorcy środki finansowe. Sceptycy, złośliwie komentują, że dzięki temu będziemy dokładniej czytać pocztę. Okazuje się, że w kontekście e-commerce największe kłopoty sprawia konsumentom wypełnianie kolejnych formalności związanych z różnymi formularzami. Dzięki temu , że środki możemy bezpośrednio wysłać mailem porzucamy taką drogę i idziemy poniekąd na skróty. Koncepcja nie jest az tak nowatorska, jednak wymaga szybkiego wsparcia komponentu request Autocomplete API. Wirtualny portfel Google zostanie zatem powiększony o możliwość załączenia środków finansowych. W głównym oknie będzie umiejscowione właśnie takie hasło jak – załącz pieniądze.

Jednak google wallet cały czas musi zmagać się z pewnym ograniczeniem technologicznym, które hamuje różne ważne procesy. Jednak gogle wielokrotnie udowadniał nam , ze bez kłopotu jest w stanie ominąć różne bariery jakie napotyka na swojej drodze.