postheadericon Infolinia BIZ Bank

Infolinia-BIZ-Bank

"Nasz sukces opiera się na sukcesie klientów" – słowa te można traktować jako hasło przewodnie BIZ Banku, który stawia na obsługę nie tylko dużych firm, ale również mikrofirm, często pomijanych przez banki. Kontakt z klientem zapewnia zaś rozbudowana infolinia.

BIZ Bank jest częścią FM Bank PBP S.A. Podstawą działalności tego banku jest wspieranie polskiej przedsiębiorczości. Na pomoc tego banku mogą liczyć przedsiębiorcy, zarówno działający już od lat na rynku, jak i początkujący, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność biznesową.

Infolinia ogólna

Kontakt z bankiem ułatwia rozbudowana infolinia. W razie zaistnienia potrzeby kontaktu z bankiem w celach interwencyjnych, czy też złożenia dyspozycji, można dzwonić pod numer:

  • 801 500 600 dla telefonów stacjonarnych lub
  • +48 22 438 40 40 dla telefonów komórkowych oraz zagranicznych.

Zastrzeganie kart

BIZ Bank powołał oddzielną infolinię przeznaczoną tylko do zastrzegania kart płatniczych. W związku z tym, gdy zajdzie taka potrzeba, klienci tego banku mogą w tym celu dzwonić pod numer:

  • 801 500 600 lub
  • +48 22 568 38 38.

Należy podkreślić iż infolinia do zastrzegania kart płatniczych funkcjonuje całodobowo.

Pomoc techniczna

Swoje dyspozycje klienci mogą również składać przez Internet, ale jak wiadomo czasami z różnych powodów jest to niemożliwe. Gdy klienci mają kłopoty z połączeniem internetowym z bankiem, powinni zadzwonić na infolinię wsparcia technicznego obsługi internetowej pod numer:

  • 801 00 36 36 lub
  • +48 22 568 36 36.

Jak widać możliwości jest wiele, a problem ten bank rozwiązał zgodnie z oczekiwaniami swoich klientów.

Wartości BIZ Banku

BIZ Bank stawia również na wartości, które tak samo są ważne w życiu prywatnym jak i biznesie. Przede wszystkim stawia na doskonałość, realizację, odpowiedzialność, gotowość oraz angażowanie. Hasła szczytne, tylko często teoria mija się z praktyką. A jak jest w BIZ Banku, najlepiej ocenią to klienci, na których bank ten tak stawia.